Bækkelagets SK - Friidrett

Bækkelagets SK - Friidrett

KM i hekk 11-14 år på Sportsplassen

Postet av Bækkelagets SK - Friidrett den 11. Sep 2015

Det var nydelig høstkveld på Sporten og mange flotte resultater som ble oppnådd under KM i hekkøvelser for 11-14 år. Det var også innlagt en 800m på slutten av stevnet med mange gode resultater. De to beste enkeltresultatene denne gangen var Mats William Marrot G12 på 200m hekk med tiden 31,42 som gav hele 1082 Tyrvingpoeng og Iben Carnhed J14 som løp 200m hekk på 30,11 det gav 1074 Tyrvingpoeng.

Her er alle resultater fra KM Hekkeøvelsene Sportsplassen 10.9.2015

G-12 200 m hekk
1 414 Mats-William Marrot Bækkelagets SK 31,42
2 419 Jørgen Bergh IL Koll 36,31...
3 418 Simen Nordheim Berg Høybråten og Stovner IL - 36,32

G-12 60 m hekk
1 416 Sondre Røkenes Bækkelagets SK 10,57
2 419 Jørgen Bergh IL Koll 10,92
3 418 Simen Nordheim Berg Høybråten og Stovner IL - 12,62
4 413 Kristoffer Hval Bækkelagets SK 13,79
5 449 Oscar Sørland Bækkelagets SK 13,97

G-13 200 m hekk
1 421 Sander Aae Skotheim IL Koll 31,05
2 447 Mickael Nygård Lambertseter IF 35,19

G-13 60 m hekk
1 421 Sander Aae Skotheim IL Koll 9,89
2 447 Mickael Nygård Lambertseter IF 11,79

G-14 200 m hekk
1 429 Markus Rooth Lambertseter IF 29,20
2 445 Simen Guttormsen Ski IL 33,58

G-14 80 m hekk
1 429 Markus Rooth Lambertseter IF 12,06
2 445 Simen Guttormsen Ski IL 13,82

J-10 200 m hekk
431 Sofie Rooth Lambertseter IF 41,07
448 Amanda Sørland Bækkelagets SK 44,20
407 Henriette Marrot Bækkelagets SK 51,17
440 Sofie Eide Wold Bækkelagets SK 54,20

J-10 60 m hekk
401 Camilla Marrot Bækkelagets SK 14,38
415 Oline Holmen Bækkelagets SK 14,77
430 Selma Skar Magnussen Lambertseter IF 14,65
450 Llinnea Johanne Kildahl Bækkelagets SK 15,21
431 Sofie Rooth Lambertseter IF 12,44
442 Thea S Naglestad Bækkelagets SK 15,07
441 Milla G Andreassen Bækkelagets SK 13,25
448 Amanda Sørland Bækkelagets SK 14,25
440 Sofie Eide Wold Bækkelagets SK 16,48
407 Henriette Marrot Bækkelagets SK 15,30

J-11 200 m hekk
1 426 Ida Damsleth Lambertseter IF 38,62
2 432 Sofie Skar Magnussen Lambertseter IF 40,02

J-11 60 m hekk
1 404 Hannah Dobbing Bækkelagets SK 11,48
1 426 Ida Damsleth Lambertseter IF 11,48
3 427 Isabella Alida Indrebø Lambertseter IF 12,08
4 432 Sofie Skar Magnussen Lambertseter IF 12,29

J-12 200 m hekk
1 424 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 36,93
2 436 Maiken Kallhovd Lørenskog Friidrettslag 39,54
3 403 Davina Rennesund Bækkelagets SK 45,00

J-12 60 m hekk
1 424 Emma Sophie Gjerland Lambertseter IF 11,46
2 436 Maiken Kallhovd Lørenskog Friidrettslag 12,02
3 425 Ida Abrahamsen Lambertseter IF 12,06

J-14 200 m hekk
1 409 Iben Carnhed Bækkelagets SK 30,11
2 423 Andrea Rooth Lambertseter IF 30,35 (13 år)
3 422 Selma Løchen Engdahl IL Koll 31,40

J-14 60 m hekk
1 423 Andrea Rooth Lambertseter IF 9,47 (13 år)
2 409 Iben Carnhed Bækkelagets SK 9,73
3 422 Selma Løchen Engdahl IL Koll 9,92
4 435 Vilde Marstein Lambertseter IF 9,94 (13 år)

MIX 800 m
1 417 Theodor Berre Jacobsen Bækkelagets SK 2,21,72
2 416 Sondre Røkenes Bækkelagets SK 2,25,38
3 451 Hermine Wiik Bækkelagets SK 2,28,47
4 402 Cornelia Usler Bækkelagets SK 2,33,99
5 413 Kristoffer Hval Bækkelagets SK 2,40,12
6 412 Julie Bøe-Ludvigsen Bækkelagets SK 2,42,21
7 448 Amanda Sørland Bækkelagets SK 3,00,14







Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc