Trenere BSK Friidrett


 
Gruppe Trenere (oppmenn + gruppetrenere uthevet)
Telefon E-post

1


Gruppe 6-10 år (2008 og yngre):




Thomas Schibbye
41043853 thomasschibbye@hotmail.com

Andreas Georg Holthe

Andreas.g.h@icloud.com

Christian Kielland

97582207 christian@jacob.no

Lagleder: Kjersti R. Borander
91641241 kjersti@borander.no

1


Gruppe 10-14 år (07-04):




Lars Ytterhaug (10-11 år)
46543245 Lars@bsknc.no

Caroline Haugan (12-13 år)
41583178caroline.haugan@hotmail.com

Kjetil Sandtrø (Høyde)
97656667ni-san@online.no

Kjersti Smedsrud (Kast)

48196340kjersti.smedsrud@gmail.com

Sebastian Marrot (Sprint)

seba@vikenfiber.no

Lagleder 11-12 år: Christian Wahl
91657544cwahlpriv@icloud.com

Lagleder 13-14 år: Jon Roald Muggerud
91162209 jon.roald.muggerud@peab.no





Gruppe 15 år (03):




Lars Ytterhaug (Lengde/Tresteg)
46543245Lars@bsknc.no

Karine Jacobsen (Hekk)
90239303karine.jacobsen@hotmail.no

Kristian Brekke (Sprint)
90832325Kristian_Brekke@hotmail.com

Kim Nygård (Kast + Styrke)

92432592kimnygard@me.com
Tomasz Lewandowski (Mellomdistanse)
47457575tomasz.lewandowski@bsknc.no
Kjetil Sandtrø (Høyde)
97656667 ni-san@online.no

Lagleder: Cecilie Knudsen

90013681
cecilie@knudsen.fr





Gruppe 16 år + (02 og eldre):




Lars Ytterhaug (Hopp + spenst)
46543245 Lars@bsknc.no
Tormod Hjortnæs Larsen (sprint)
97656004 tormodhl@gmail.com

Per Gammelgård (basis + stav)
92628484 per.gammelgard@domstol.no






Sture Marrot (spyd)
99523456 S.Marrot@fearnleys.no

Kjersti Smedrud (diskos/ kule)
48196340 kjersti.smedsrud@gmail.com

Kjetil Sandtrø (høyde)
97656667 ni-san@online.no





Lagleder 16-18 år: Jan-Anders Hellum
41334325 ja-hellu@online.no
Lagleder 19 år +: Åse Wikshåland
95992171 ase@bekkelaget.no





Veteran Jostein Haraldseid (trener og lagleder)
92401738 j.haraldseid@vikenfiber.no









11

















































1







Levert av IdrettenOnline