Trenere BSK Friidrett



Gruppe Trenere (oppmenn + gruppetrenere uthevet) Telefon E-post
1
Gruppe 6-9 år (09-07):

Thomas Schibbye 41043853 thomasschibbye@hotmail.com

Andreas Georg Holthe
Andreas.g.h@icloud.com

Christian Kielland
97582207 christian@jacob.no
Oppmann: Kjersti R. Borander 91641241 kjersti@borander.no
1
Gruppe 10-13 år (07-04):

Lars Ytterhaug (10-11 år) 46543245 Lars@bsknc.no

Caroline Haugan (12-13 år)41583178caroline.haugan@hotmail.com
Kjetil Sandtrø (Høyde) 97656667ni-san@online.no
Kjersti Smedsrud (Kast)
48196340kjersti.smedsrud@gmail.com
Sebastian Marrot (Sprint) seba@vikenfiber.no
Oppmann 10-11 år: Christian Wahl 91657544cwahlpriv@icloud.com
Oppmann 12-13 år: Ann Kristin Grosberghaugen annkristingrosberghaugen@gmail.com

Gruppe 14 år (03):

Lars Ytterhaug (Lengde/Tresteg) 46543245Lars@bsknc.no

Karine Jacobsen (Hekk)90239303karine.jacobsen@hotmail.no

Kristian Brekke (Sprint) 90832325Kristian_Brekke@hotmail.com

Kim Nygård (Kast + Styrke)

92432592kimnygard@me.com
Thomas Røkenes (Mellomdistanse)
97680242thomas.rokenes@paretoam.com
Kjetil Sandtrø (Høyde) 97656667 ni-san@online.no

Oppmann: Cecilie Knudsen

90013681
cecilie@knudsen.fr

Gruppe 15 år + (02 og eldre):

Lars Ytterhaug (Hopp + spenst) 46543245 Lars@bsknc.no
Tormod Hjortnæs Larsen (sprint) 97656004 tormodhl@gmail.com
Per Gammelgård (basis + stav) 92628484 per.gammelgard@domstol.no
Atle McAdam (hekk) 90515062 atle.mcadam@gmail.com
Sture Marrot (spyd) 99523456 S.Marrot@fearnleys.no

Kjersti Smedrud (diskos/ kule) 48196340 kjersti.smedsrud@gmail.com
Kjetil Sandtrø (høyde) 97656667 ni-san@online.no
Oppmann 15-17 år: Jan-Anders Hellum 41334325 ja-hellu@online.no
Oppmann 18 år +: Åse Wikshåland 95992171 ase@bekkelaget.no

Veteran Jostein Haraldseid (trener og oppmann) 92401738 j.haraldseid@vikenfiber.no
11



1
Powered by: Bloc