Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Man 9 Des
kl 16:00 - 18:00
åpent hus
Admin  
Man 9 Des
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Nina
Admin   Styremøte håndball
Man 9 Des
kl 18:00 - 20:30
styremøte håndball
Håndballmøterommet  
Tir 10 Des
kl 16:30 - 22:00
ekstra ord årsmøte
Håndballmøterommet  
Tir 10 Des
kl 17:00 - 22:00
ekstra ord årsmøte
Admin  
Tir 10 Des
kl 17:00 - 22:00
ekstraordinært årsmøte
Bækkelagets SK  
Tir 10 Des
kl 17:00 - 21:00
ekstraordinært årsmøte
NC Fløy  
Tir 10 Des
kl 19:30 - 20:30
1 time - vegard berentsen
Miljøhuset   Foreldremøte
Tir 10 Des
kl 20:30 - 21:30
1 time - Nina
BSK hallen   Trenermøte G2003
Ons 11 Des
kl 17:00 - 21:00
Ulrik Rød - 4 timer
NC Fløy   Skadeforebygging
Ons 11 Des
kl 17:00 - 21:00
Ulrik Rød - 4 timer
Håndballmøterommet   Skadeforebygging
Ons 11 Des
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Line Hagman
Admin   Styremøte orientering
Ons 11 Des
kl 19:00 - 23:00
4 timer - Anders Grohs
Miljøhuset   Avslutning G2003
Ons 11 Des
kl 20:00 - 23:00
3 timer - Anders Grohs
Admin  
Tor 12 Des
kl 18:00 - 19:00
Juleavslutning Ingunn Svoren
NC Fløy  
Lør 14 Des
kl 09:30 - 15:00
FPN - 5 timer og 30 min.
NC Fløy   FPN
Søn 15 Des
kl 09:30 - 15:00
FPN - 5 timer og 30 min.
NC Fløy   FPN
Søn 15 Des
kl 11:30 - 12:30
FPN - 1 time
Admin   FPN
Man 16 Des
kl 18:30 - 20:00
1 time og 30 min. - Fredrik Grohs
NC Fløy   Fotball G2006
Man 16 Des
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin   Skigruppa
Ons 18 Des
kl 17:00 - 21:00
Sunn idrett, svein-e torp
Admin  
Ons 18 Des
kl 17:00 - 19:30
Sunn idrett, svein-e torp
Lille-admin  
Ons 18 Des
kl 17:00 - 19:30
Sunn idrett, svein-e torp
NC Fløy  
Tor 19 Des
kl 18:00 - 21:00
3 timer - Fredrik Grohs
NC Fløy  
Fre 20 Des
kl 17:00 - 23:30
Emil Sundal - 6 timer og 30 min.
NC Fløy   Håndball Elite
Lør 21 Des
kl 09:30 - 15:00
FPN - 5 timer og 30 min.
NC Fløy   FPN
Søn 22 Des
kl 09:30 - 15:00
FPN - 5 timer og 30 min.
NC Fløy   FPN
Tir 7 Jan 2020
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Vanja Konradsen
NC Fløy   FU Håndballgruppa
Tir 7 Jan 2020
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Vanja Konradsen
BSK hallen   FU-Håndball møte i rommet i 2 etg
Fre 10 Jan 2020
kl 17:00 - 23:00
M40 reservert
Miljøhuset  
Man 13 Jan 2020
kl 20:00 - 23:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin   HL 2021 komitémøte
Lør 1 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 4 Feb 2020
kl 19:45 - 22:15
alt møtested årsmøte orientering
Miljøhuset  
Tir 4 Feb 2020
kl 19:45 - 21:30
Årsmøte orientering
NC Fløy  
Ons 5 Feb 2020
kl 18:00 - 21:00
alt møtested årsmøte friidrett
Miljøhuset  
Ons 5 Feb 2020
kl 18:00 - 21:00
årsmøte friidrett
Admin  
Tor 6 Feb 2020
kl 18:00 - 21:30
alt møtested årsmøte innebandy
Miljøhuset  
Tor 6 Feb 2020
kl 18:00 - 19:00
Årsmøte foreldreutvalg innebandy
Admin  
Tor 6 Feb 2020
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte innebandy gruppen
Admin  
Lør 8 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Man 10 Feb 2020
kl 18:00 - 21:00
alt møtested årsmøte ski
Miljøhuset  
Man 10 Feb 2020
kl 18:00 - 21:30
Årsmøte i skigruppa
Admin  
Ons 12 Feb 2020
kl 19:30 - 22:00
alt møtested årsmøte fotball
Miljøhuset  
Ons 12 Feb 2020
kl 19:30 - 21:30
Årsmøte fotballgruppa
Admin  
Tor 13 Feb 2020
kl 18:00 - 22:00
alt møtested årsmøte håndball
Miljøhuset  
Tor 13 Feb 2020
kl 18:00 - 22:00
årsmøte elite og håndballen
NC Fløy  
Lør 22 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 29 Feb 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Lør 14 Mar 2020
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen   Håndball Elite
Tir 31 Mar 2020
kl 18:00 - 22:00
hs (årsmøte)
Admin  
Lør 2 Mai 2020
kl 09:00 - 11:00
Mai lekene
Miljøhuset  
Lør 2 Mai 2020
kl 09:00 - 20:00
BSKs Maileker
Sportsplassen  
Søn 3 Mai 2020
kl 08:00 - 10:00
Ekebergstafetten
Sportsplassen  
Søn 3 Mai 2020
kl 09:00 - 11:00
Ekebergstafetten
Miljøhuset  
Man 8 Jun 2020
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
Miljøhuset  
Man 8 Jun 2020
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
Sportsplassen  
Fre 28 Aug 2020
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp
Sportsplassen  
Fre 28 Aug 2020
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp
Miljøhuset  
Lør 29 Aug 2020
kl 10:00 - 12:00
KM mangekamp
Miljøhuset  
Lør 29 Aug 2020
kl 10:00 - 12:00
KM mangekamp
Sportsplassen  
Lør 19 Sep 2020
kl 10:00 - 21:00
Klubbmestersskap
Sportsplassen  
Lør 19 Sep 2020
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
Miljøhuset  
Søn 20 Sep 2020
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
Miljøhuset  
Søn 20 Sep 2020
kl 10:00 - 12:00
Klubbmestersskap
Sportsplassen  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 4 Des
kl 18:00 - 20:00
budsjett møte Pål
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Pål
Admin  
  Les mer  
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Fredrik Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 22 Okt
kl 18:00 - 19:00
møte Victor E
Admin  
  Les mer  
Tir 22 Okt
kl 17:15 - 20:15
3 timer - Jon Gulbraar
NC Fløy  
Spillermøte gutter hb   Les mer  
Man 21 Okt
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 21 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Pål T
NC Fløy  
  Les mer  
Man 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
Reservert Pål T
Admin  
  Les mer  
Man 21 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert S.E. Torp
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 20 Okt
kl 12:00 - 13:00
FPN - 1 time
NC Fløy  
FPN   Les mer  
Lør 19 Okt
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Tor 17 Okt
kl 19:30 - 20:30
1 time - Nina
BSK hallen  
G2003   Les mer  
Tor 17 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert Svein-Erik Torp
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 16 Okt
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
NC Fløy  
HB J2012 foreldremøte   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
NC Fløy  
Foreldremøte J2012   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 17:45 - 18:45
1 time - Nina
Håndballmøterommet  
Håndballstyret   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 22:00
Hs
Admin  
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Man 14 Okt
kl 19:30 - 21:00
1 time og 30 min. - Eirik Øiestad
NC Fløy  
Eirik Øiestad   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 21:00
reservert S.E. Torp
Miljøhuset  
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 19:30
reservert Pål T
NC Fløy  
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 21:00
fotballstyremøtev/Jens
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 19:30
reservert Pål T
Admin  
  Les mer  
Lør 12 Okt
kl 17:00 - 23:30
6 timer og 30 min. - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Helgesamling G2007   Les mer  
Lør 12 Okt
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 11 Okt
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Stein Bjertnes
NC Fløy  
Helgesamling G2007   Les mer  
Tor 10 Okt
kl 19:30 - 22:00
trenermøte v/Tord
Admin  
  Les mer  
Tor 10 Okt
kl 18:30 - 21:30
3 timer - Stein Bjertnes
Håndballmøterommet  
Møte G2007 Fotball   Les mer  
Tor 10 Okt
kl 17:00 - 18:00
1 time - Jostein Haraldseid
Miljøhuset  
Møte   Les mer  
Ons 9 Okt
kl 20:00 - 21:30
1 time og 30 min. - J2009
NC Fløy  
Foreldremøte J2009 HB   Les mer  
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 21:00
møte Telemark, Karinanne Løken
Admin  
  Les mer  
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 21:00
reservert Svein-Erik Torp
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 9 Okt
kl 17:00 - 18:00
1 time - Anders Grohs
Admin  
  Les mer  
Tir 8 Okt
kl 19:15 - 20:45
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Hb herrer   Les mer  
Tir 8 Okt
kl 18:00 - 20:30
2 timer og 30 min. - Styremøte HB gruppa
Admin  
Styremøte HB gruppa   Les mer  
Tir 8 Okt
kl 17:45 - 18:15
NFF Oslo - 30 min.
NC Fløy  
NFF Oslo   Les mer  
Man 7 Okt
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
Admin  
KM 2020 org.kom.   Les mer  
Man 7 Okt
kl 17:45 - 20:45
3 timer - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Styremøte BSK Innebandy   Les mer  
Søn 6 Okt
kl 09:15 - 16:45
FPN - 7 timer og 30 min.
NC Fløy  
Fotballskole   Les mer  
Lør 5 Okt
kl 09:00 - 16:30
FPN - 7 timer og 30 min.
NC Fløy  
Fotballskole   Les mer  
Lør 5 Okt
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 4 Okt
kl 17:30 - 22:30
5 timer - Victor Olivares
NC Fløy  
Herrer A   Les mer  
Søn 29 Sep
kl 09:00 - 16:30
FPN - 7 timer og 30 min.
NC Fløy  
Fotballskole   Les mer  
Lør 28 Sep
kl 09:00 - 16:30
FPN - 7 timer og 30 min.
NC Fløy  
Fotballskole   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - G2004 Jørgen
BSK hallen  
Foreldremøte G2004 HB   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 21:00
årsmøtet BSK
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 25 Sep
kl 19:30 - 21:00
reservert Sture
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 25 Sep
kl 17:15 - 17:45
30 min. - Fredrik Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Dommermøte BKL
NC Fløy  
Elektronisk Regelkveld   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 10:00 - 15:00
reservert til Sture
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
Nils-Jørgen Fimland - 1 time
NC Fløy  
Foreldremøte G2006 fotball   Les mer  
Tir 24 Sep
kl 10:00 - 15:00
reservert Sture
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 23 Sep
kl 17:00 - 17:30
30 min. - Fredrik Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Søn 22 Sep
kl 18:00 - 22:00
4 timer - J2004
NC Fløy  
Foreldremøte HB J2004   Les mer  
Søn 22 Sep
kl 10:00 - 17:30
7 timer og 30 min. - Friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 22 Sep
kl 10:00 - 17:00
7 timer - Friidrett
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 21 Sep
kl 16:30 - 17:30
1 time - BSK herrer elite
BSK hallen  
Herrer elite HB Tom-Eirik Skarpsno   Les mer  
Lør 21 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 21 Sep
kl 08:00 - 18:00
klubbmesterskap friidrett
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 20:45
AU møte
Admin  
  Les mer  
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 21:00
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:00 - 21:00
møte skigruppa
Admin  
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:30 - 19:30
2 timer - Vanja Konradsen
BSK hallen  
FU opplæring   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 18:30
1 time og 30 min. - Stein Bjertnes
Håndballmøterommet  
G07 Fotballmøte   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - FB G2006
NC Fløy  
Foreldremøte FB G2006   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 09:30 - 12:00
gym Kongshavn
Admin  
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:30
1 time - Tina Marii Skare
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 17:00 - 18:30
1 time og 30 min. - Anders Grohs
Håndballmøterommet  
Trenerforum ungdomsfotball   Les mer  
Man 16 Sep
kl 16:30 - 18:00
1 time og 30 min. - Anders Grohs
Admin  
Trenerforum   Les mer  
Lør 14 Sep
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Fre 13 Sep
kl 17:30 - 21:30
4 timer - Catinka Lorentzen
NC Fløy  
Foreldre og spillermøte G2006   Les mer  
Fre 13 Sep
kl 10:15 - 11:40
gym holtet vid. v/Trine Sørumshagen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 12 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Sportslig møte trenere HB   Les mer  
Tor 12 Sep
kl 18:30 - 20:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Admin  
Styremøte fotball   Les mer  
Tor 12 Sep
kl 17:00 - 18:30
1 time og 30 min. - G2008 håndball
NC Fløy  
Foreldremøte   Les mer  
Tor 12 Sep
kl 14:05 - 15:20
gym holtet vid. v/Trine Sørumshagen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 12 Sep
kl 08:00 - 16:00
rehab
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 19:30 - 20:30
1 time - Jr.gutter hb
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 18:00 - 19:00
Ulrik Rød - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Ons 11 Sep
kl 17:00 - 20:00
reservert Tord, for skigruppa
Admin  
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 17:00 - 17:30
30 min. - Fredrik Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 08:00 - 16:00
rehab
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 21:00
HS
Admin  
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Vanja Konradsen
BSK hallen  
FU opplæring   Les mer  
Tir 10 Sep
kl 09:30 - 12:00
gym Kongshavn
Admin  
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 08:45 - 09:45
gym holtet skole v/Thomas
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 19:30 - 22:00
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
skigruppa   Les mer  
Man 9 Sep
kl 17:00 - 17:30
30 min. - Fredrik Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 12:20 - 13:40
gym holtet vid. v/Trine Sørumshagen
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 08:30 - 09:45
gym holtet vid. v/Trine Sørumshagen
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 10:00 - 17:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
  Les mer  
Søn 8 Sep
kl 09:00 - 16:30
FPN - 7 timer og 30 min.
NC Fløy  
BSK Superweekend   Les mer  
Søn 8 Sep
kl 09:00 - 14:30
FPN - 5 timer og 30 min.
Admin  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 16:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 10:00 - 14:00
FPN - 4 timer
Lille-admin  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 09:00 - 14:30
FPN - 5 timer og 30 min.
Admin  
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 09:00 - 10:00
Tom-Eirik Skarpsno - 1 time
BSK hallen  
Håndball Elite   Les mer  
Lør 7 Sep
kl 08:30 - 16:00
7 timer og 30 min. - Skigruppa v/ Pål Christian Ingierd
NC Fløy  
Skigruppa hjemmesamling   Les mer  
Fre 6 Sep
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 16:00 - 22:00
reservert friidrett v/Jostein
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 6 Sep
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 5 Sep
kl 08:15 - 11:15
gym Kongshavn
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 21:00 - 23:00
møte friidrett v/Sture
Miljøhuset  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 21:00
2 timer - BSK herrer elite
BSK hallen  
BSK herrer elite   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - G2005
Admin  
Spillermøte G2005   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 17:00 - 17:30
30 min. - Fredrik Grohs
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 10:30 - 11:15
gym holtet vid. v/Trine Sørumshagen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:15 - 20:45
1 time og 30 min. - BSK herrer elite
BSK hallen  
Sportslig møte   Les mer  
Man 2 Sep
kl 19:00 - 21:00
skigruppe møte v/Morten
Admin  
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 17:00 - 18:00
Fredrik Grohs - 1 time
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 16:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Fotball G2006
NC Fløy  
Spillermøte   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Miljøhuset  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 11-14 år
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 19:00
1 time og 30 min. - Frode Stenvik
BSK hallen  
Spillermøte J2006   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 21:00
KM mangekamp 1-14 år
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:30 - 22:00
friidrettsmøtet v/STure
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 22:00
3 timer - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - Jr.gutter v / Magne
BSK hallen  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 21:00
reservert Ove
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 19:30
møterom reservert Ove
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 19:00
møte Odd Solli
BSK hallen  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 21:00 - 23:00
trenermøte v/Kyrre Hansen
NC Fløy  
trenermøte   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 22:00
Hs
Admin  
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:30 - 21:30
2 timer - Line Hagman
Admin  
Styremøte orientering   Les mer  
Søn 25 Aug
kl 08:00 - 21:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Lør 24 Aug
kl 08:00 - 21:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 16:00 - 19:00
reservert Thomas Brunstad
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 08:00 - 10:00
reservert edvard munch videregående
Sportsplassen  
  Les mer  
Fre 23 Aug
kl 08:00 - 16:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Fotball G2006
NC Fløy  
Spillermøte FB G2006   Les mer  
Tor 22 Aug
kl 08:00 - 21:00
oppgradering gressbanen
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Nina
Admin  
Trenermøte Håndball   Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
NC Fløy  
G/J2013 Foreldremøte   Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - G2003
BSK hallen  
Foreldremøte G2003   Les mer  
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 21:00
2 timer og 30 min. - Toril Kristoffersen
Admin  
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 20:15 - 22:15
2 timer - Hanne Beck
BSK hallen  
Trenermøte håndball G2007   Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:00 - 21:00
2 timer - Pål Trælvik
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:00 - 21:00
reservert Tord
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:00 - 22:00
4 timer - Tom Arild Vestby
Admin  
Lagleder- og trenermøte BSK Innebandy   Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Tom Arild Vestby
NC Fløy  
Ledermøte   Les mer  
Ons 14 Aug
kl 20:00 - 22:00
2 timer - Victor Olivares
NC Fløy  
Herrer A   Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Pål Trælvik
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 17:00 - 21:00
AU møte
Admin  
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 17:00 - 18:00
Ulrik Rød - 1 time
Håndballmøterommet  
Bækkelagscupen   Les mer  
Man 12 Aug
kl 19:30 - 22:30
3 timer - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Styremøte BSK IB   Les mer  
Man 12 Aug
kl 18:00 - 20:00
møte skigruppa
Admin  
  Les mer  
Man 5 Aug
kl 18:00 - 19:30
Møte innebandy
Admin  
  Les mer  
Ons 31 Jul
kl 17:00 - 18:00
reservert Øystein
Admin  
  Les mer  
Søn 28 Jul
kl 16:00 - 17:00
reservert Paal Karstensen
Admin  
  Les mer  
Fre 26 Jul
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Kurs brannvern NC   Les mer  
Ons 24 Jul
kl 16:00 - 18:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Fre 28 Jun
kl 18:00 - 23:00
5 timer - Anders Grohs
NC Fløy  
Trenerforum Fotball   Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 21:00
innebandyavslutning
Admin  
  Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ina Fischer - 2 timer
NC Fløy  
G/J 2013 Fotball   Les mer  
Tor 27 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ina Fischer - 2 timer
Atrium  
G/J2013 fotball   Les mer  
Ons 26 Jun
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
Jr.gutter håndball   Les mer  
Ons 26 Jun
kl 18:00 - 19:30
1 time og 30 min. - Nina
Admin  
Ann Kristin - Bespisning   Les mer  
Tir 25 Jun
kl 19:00 - 20:00
1 time - Stein Bjertnes
Håndballmøterommet  
G07 Fotball møte   Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:45 - 20:15
2 timer og 30 min. - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Møte G2007 innebandy   Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 22:00
Reservert AU
Admin  
  Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Kurs brannvern NC   Les mer  
Tir 25 Jun
kl 17:00 - 22:00
reservert HS
NC Fløy  
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Pål Christian Ingierd
Admin  
Skigruppa   Les mer  
Man 24 Jun
kl 18:00 - 20:00
2 timer - Fotball G2006
NC Fløy  
Fotball G2006 Thomas Flaten   Les mer  
Man 24 Jun
kl 17:00 - 21:00
4 timer - Lars Grimsgaard
Miljøhuset  
Kurs brannvern NC   Les mer  
Man 24 Jun
kl 17:00 - 19:00
reservert møterom Kjersti Rønholt
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 20:00
2 timer - G2003
BSK hallen  
Spillermøte   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 17:00 - 20:30
reservert Pål
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
Miljøhuset  
Avslutning G2012   Les mer  
Tir 18 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ulrik Rød - 2 timer
Atrium  
Avslutning G2012   Les mer  
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 19:00
håndballavslutning Ingunn Svoren
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 17:00 - 22:00
au
Admin  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:30 - 21:00
AK møte salg v/Tim
Admin  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:00 - 21:00
Fredrik Grohs - 2 timer
NC Fløy  
Avslutning G2005   Les mer  
Man 17 Jun
kl 17:00 - 19:00
TL møte
Admin  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 16:00 - 18:00
resververt Tord
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 09:00 - 13:30
friidrettsdag Nordstrand skole
Sportsplassen  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 19:30 - 21:30
Jens Naas-Bibow - 2 timer
Admin  
Styremøte fotballen   Les mer  
Tor 13 Jun
kl 19:00 - 21:30
2 timer og 30 min. - Anders Grohs
NC Fløy  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 16:00 - 18:00
Kjersti Rønholt
Admin  
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 09:00 - 15:00
Bislett games trening
Sportsplassen  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 17:00 - 19:00
2 timer - Victor Innebandy
NC Fløy  
  Les mer  
Ons 12 Jun
kl 09:00 - 15:00
Bislett games trening
Sportsplassen  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 20:00 - 21:30
1 time og 30 min. - Nina
BSK hallen  
FU håndball   Les mer  
Tir 11 Jun
kl 19:00 - 22:00
møte friidrett v/Sture
Miljøhuset  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 22:00
HS
Admin  
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 09:00 - 15:00
Bislett games
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 18:00 - 23:00
5 timer - Tom Arild Vestby
BSK hallen  
Møte BSK Innebandy   Les mer  
Man 10 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sorintstevne
Sportsplassen  
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 16:00 - 21:00
Sprintstevne
Miljøhuset  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline